Comfortzone Dent

Comfort Zone Dent to luksusowa klinika dentystyczna w tureckim kurorcie numer 1 w Bodrum. Klinika oferuje najwyższej klasy stomatologię kosmetyczną opartą na najnowszej technologii cyfrowej w połączeniu z własnym laboratorium dentystycznym. Misją Comfort Zone Dent jest dostarczanie najwyższej jakości opieki, niespotykanego komfortu i obsługi. To co wyróżnia, to wyjątkowe środowisko stworzone, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia stomatologiczne. Oferuje również usługę ekspresową, dokończenie nowego uśmiechu w zaledwie 48 godzin za dodatkową opłatą. Twoje doświadczenie z nami i Bodrum sprawi, że będziesz zahipnotyzowany i z nowym uśmiechem, który olśni innych.

Smile Hair Clinic

Smile Hair Clinic została założona przez dr Gökay Bilgin i dr Mehmeta Erdogana, którzy od lat poświęcają się opracowywaniu technik przeszczepu włosów metodą FUE i są znanymi chirurgami na całym świecie. Położona w Ataşehir, jednej z najpopularniejszych dzielnic Stambułu, klinika ma dziesięć pięter i wita swoich gości w eleganckim budynku o powierzchni 1600 m2. Klinika służy we wszystkich obszarach zastosowań medycyny estetycznej. Najważniejszą misją kliniki jest zapewnienie pacjentom rodzinnej atmosfery, aby czuli się jak w domu i czuli się bezpiecznie. Nasza klinika, w której turecka gościnność i standardy jakości są niezbędne, z dumą zapewnia swoim gościom wysokiej jakości usługi od momentu powstania. Klinika posiada około 200 pozytywnych opinii

Comfortzone Surgery

Comfort Zone Surgery to prywatna klinika, która skupia w sobie najlepszych lekarzy specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej na świecie. Klientami Comfort Zone Surgery są między innymi gwiazdy kina muzyki influenserzy z całego świata. Zapewnia pełen pakiet od transferów lotniskowych, zakwaterowania i operacji. Położony w zamożnej części Stambułu, jest zlokalizowana tylko 15 minut od lotniska w Stambule. Oferuję wysokiej jakości zabiegi kosmetyczne po przystępnych, stałych cenach pakietów all-inclusive.