O nas

Dlaczego warto wybrać Smile Medica?

Jesteśmy polskim przedstawicielem najlepszych klinik specjalizujących się w przeszczepach włosów, chirurgii plastycznej oraz stomatologii w Turcji. Zabiegi, które proponujemy naszym klientom odbywają się w renomowanych klinkach, do których przyjeżdżają celebryci z całego świata.

Nasz doświadczony zespół Smile Medica organizuje podróże medyczne do renomowanych klinik dla naszych Pacjentów. Pomagamy naszym klientom zaplanować cały zabieg- od wyszukania lotu, przygotowania wszelkich niezbędne dokumentów, kontakcie z kliniką i wypełnieniu wszelkich formalności, a także zapewniamy opiekunów oraz tłumaczy podczas wyjazdu.

Nasi pacjenci mogą połączyć wspaniały wyjazd wraz z zabiegiem, ponieważ oferujemy wysokiej klasy hotele. Chcemy spełniać marzenia naszych Klientów o wymarzonym wyglądzie. Smile Medica dąży, aby każdy z Klientów już na zawsze widząc lustro- uśmiechał się do siebie. Bądź Smile ze Smile Medica!

Co o nas mówią

nasi Pacjenci

5 gwiazdek to mało!!! Profesjonalny serwis, wspaniała opieka, cudowni ludzie. Zabieg - mam wrażenie, że poprzedzony wnikliwą analizą i z pełną konsultacją i wyjaśnieniem. Efekt tuż po zabiegu - piorunujący!:))) Teraz muszę się tylko uzbroić w cierpliwość i poczekać parę tygodni na docelową czuprynę:) Gorąco POLECAM Smile Medica!

Dariusz
Przeszczep włosów

Polecam Smile Medica. Wykonywałam z nimi zęby w klinice w Bodrum. Efekt jest zachwycający- mam przepiękny uśmiech i jeszcze zaliczyłam zaległy urlop. Polecam 🙂

Patrycja
Hollywood Smile

To była jedna z lepszych decyzji, zachęcony opiniami znajomych, którzy już gęstwinę włosów zyskali dzięki SmileMedica postanowiłem pojechać. Wszystko na bardzo wysokim poziomie, od transferu z lotniska, hotel aż po całą klinikę, która jest bardzo nowoczesna. Podziękowania dla Pana Jakuba za pomoc w całej organizacji tego zabiegu. Na pewno będę polecał, zresztą jestem żywą reklamą i kilka osób już mi pozazdrościło i poleciało a to dopiero 8 miesięcy po!

Michał
Transplantacja włosów FUE

Miałam przyjemność mieć operacje powiększenia piersi ze Smile medica. Lekarz spełnił moje marzenie które było kompleksem przez całe dotychczasowe życie. Teraz jestem bardzo zadowolona z efektów i napewno jeszcze wrócę do tego specjalistyj kliniki. Sokojnie powiedzieć że powierzacie swoje ciało i kompleksy w dobre ręce które zmieniają wasze życie na lepsze.

Aneta
Powiększanie piersi

Profesjonalizm, bezpieczeństwo, odpowiedzialność, wysoka jakość, najwyższe standardy medyczne i turystyczne, a także przemiła atmosfera i otwartość we wszystkich kontaktach to cechy charakteryzujące firmę SmileMedica i klinikę SmileHair. Klient (pacjent) może czuć się w pełni zaopiekowanym i bezpiecznym na każdym etapie podróży i leczenia. Co bardzo ważne, cały proces organizacji wyjazdu może odbywać się w pełni zdalnie, co czyni go niezwykle dostępnym i stosunkowo łatwym w przygotowaniu.

Patryk
Przeszczep włosów
.
.
.
.
.
.